Stefanelli

Stefanelli

STEFANELLI  S.I.S.

S.I.S. Jest sekwencyjnym systemem wtryskowym zasilany gazem lpg,który dostosowuje się do każdego typu pojazdu od  3 do 8 cylindrów –  o wtrysku full-grup,pół-sekwencyjnym lub sekwencyjnym z silnikiem zwykłym oraz turbo.

S.I.S. System LPG

S.I.S. System LPG

S.I.S to produkt najnowszej generacji.prosty w instalacji oraz serwisowaniu,który jest wyposażony w doskonały system obsługi elektronicznej podparty wydajną mechaniką.

Reduktor

Reduktor

Reduktor,oprócz ergonomicznej formy zajmującej minimum przestrzeni oraz łatwego dostosowania do komory silnika,zapewnia także zasilanie elektrowtryskiwaczy przy stałym ciśnieniu.

Elektowtryskiwacze

Elektowtryskiwacze

Elektrowtryskiwacze firmy Stefanelli Group S.r.l.Gwarantują doskonałe funkcjonowanie , rekordową stabilność i precyzję.Niewielkie i łatwe do zamontowania w komorze silnika,zapewniają płynność działania, wiele przejechanych kilometrów bez konieczności przeglądu,a także szybki i łatwy serwis.

item03[1]

Sterownik LPG

Centrala sterująca ECU odbiera sygnał bezpośrednio od pojazdu,przetwarza go i przekazuje do wtryskiwaczy LPG,gwarantując wydajność równą pojazdowi zasilanemu benzyną i unikając zapalania się kontrolek OBD (CHECK ENGINE).

Minimalne połączenia, szybka i prosta instalacja,  brak nieregularności mechaniki, precyzyjna i rzetelna elektronika sprawiają że,  system S.I.S. (Sekwencyjny System Wtryskowy firmyStefanelli  Group S.r.l.)  Jest jedynym z najbardziej  efektywnych i trwałych systemów LPG  na rynku.