Ac- stag

AC_autgaz_logo

Ac-stag

Sterownik  STAG -4

stag4_200x0Zminiaturyzowany mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja, bazująca na niezawodnej i sprawdzonej wersji STAG-300. Oprogramowanie wyposażone w opcje dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe do 4 cylindrów, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany emulator wtryskiwaczy benzyny zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-4 współpracuje z  oprogramowaniem AcGasSynchro.

Zalety i funkcje sterownika STAG-4:

» niewielkie gabaryty sterownika,

» możliwość ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz korekta  i podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych,

» intuicyjny sposób kalibracji sterownika,

» całkowicie wodoszczelna obudowa,

» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,

» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)

» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,

» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,

» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,

» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 4,

» sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu

» dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI

Sterownik STAG 300 -Premium

stag300premiumSTAG-300 premium, to sterownik nowej generacji, wyposażony w Inteligentny System Autokorekcji ISA. System ten pracuje na podstawie monitorowanych na bieżąco korekcji krótko i długoterminowych STFT i LTFT. STAG-300 premium za pomocą STAG-OBD ADAPTER-a komunikuje się z każdym samochodowym systemem OBD II i EOBD (nie tylko CAN), co poza standardowymi parametrami umożliwia również odczytywanie korekcji ECU silnika.

Zastosowane w sterowniku STAG-300 premium rozwiązania, zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie paliwa i optymalizację proporcji mieszanki dostającej się do cylindrów. Jej skład jest dobierany nie tylko na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny jak w innych sterownikach gazowych, ale ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego podczas jazdy na gazie (nie tylko podczas kalibracji).

STAG-300 premium, został wykonany w technologii plug and drive oraz user friendly, co oznacza, że jego montaż oraz użytkowanie jest niezwykle proste. Po dokonaniu pierwszej kalibracji podczas montażu, STAG-300 premium dostosowuje się samodzielnie, w czasie rzeczywistym, podczas normalnego użytkowania pojazdu. Daje to gwarancję, że zasilany gazem LPG/CNG silnik pracuje zawsze w zakresie swoich optymalnych, ustawionych fabrycznie parametrów, analogicznie, jak w przypadku zasilania benzyną.

Do tej pory żaden z dostępnych na rynku sterowników wtrysku gazu nie gwarantował tak pełnej i doskonałej integracji z fabrycznym systemem zasilania pojazdu, jak jest to możliwe dzięki STAG-300 premium.

Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do  8. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 premium współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.

Pojazdy wyposażone w STAG-300 premium, spełniają normy emisji spalin EURO 5.

 • Zalety sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 premium:
  stałe łącze z OBD pojazdu, nie zakłócające pracy systemu OBD
  i umożliwiające podłączenie testerów, urządzeń diagnostycznych itd,
  jest rozwinięciem sprawdzonego  sterownika STAG 300,
  » STAG-300 premium zmniejsza ryzyko powstania usterek związanych
  z niedokładną ręczną kalibracją systemu,
  » oddzielna adaptacja na BANK 1 i na BANK 2
  (możliwość ustawienia w programie wtryskiwaczy gazowych należących do BANK 1 i należących do BANK 2),
  » utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy
  na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,
  » spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5,
  » gwarancja producenta: 3 lata.

Minikit z elektroniką STAG 300 premium kompletowany jest z mechaniką o wysokiej jakości, taką jak  nowa listwa wtryskową Valtek typ 34, którą cechuje szybka reakcja na sygnał sterujący. Pozwala to na precyzyjne dawkowanie gazu. Dzięki ulepszonej konstrukcji zwiększyła się także trwałość listwy (przebieg do 50 tyś km).

Firma montuje w/w  oraz  inne instalacje  tego producenta w różnych konfiguracjach.

Montowane reduktory :

 • Gutner
 • Kme
 • Tomasetto
 • Zavoli

Montowane wtryskiwacze :

 • Alex
 • Hana
 • Matrix
 • Rail
 • Stefanelli
 • Valtek

O szczegóły pytaj drogą telefoniczną.